koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!

O Adopcji Kota

Serwis adopcjakota.pl umożliwia bezpłatne i szybkie zamieszczanie ogłoszeń o kotach poszukujących domu. Ogłoszenia dodawne są bezterminowo, a do ich zamieszczenia nie jest wymagana rejestracja ani posiadanie stałego konta. Ogłoszenia są moderowane i te niezgodne z profilem serwisu lub netykietą będą usuwane- aby jednak nie utrudniać uczciwym użytkownikom korzystania z serwisu - ogłoszenia są najpierw publikowane, a później przeglądane przez moderatora.

Celem Adopcji Kota jest stworzenie miejsca, w którym dodanie ogłoszenia o czekających na Twoje serce kociakach będzie szybkie i niekłopotliwe, a nowe ogłoszenia będą od razu dostępne dla odwiedzających. Serwis został także zoptymalizowany pod kątem prezentacji zamieszczonych ogłoszeń w wyszukiwarkach internetowych, tak, aby możliwie szybko stały się one dostępne dla jak największej rzeszy internautów.

O ochronie danych

Do zamieszczenia ogłoszenia nie jest wymagane podanie danych osobowych. Możesz - nie musisz-  podać email lub kontaktowy numer telefonu. Numer telefonu będzie prezentowany na stronie w sposób jawny, jednak Twój adres e-mail nie tylko nie będzie wykorzystywany przez nas w celu wykraczającym poza działanie serwisu, ale także nie będzie na jego łamach jawnie prezentowany- jedyny sposób kontatu to poprzez formularz kontaktowy. Dodatkowo, przesyłane przez niego wiadomości są przez nas moderowane, masz więc gwarancję, że do Twojej skrzynki nie trafi spam.

pozdrawiamy,
www.adopcjakota.pl

 

 
© 2008 svarte.pl