koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 30/07/2017, woj. śląskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Czy są tu jacyś miłośnicy sportów walki, którzy szukają przyjaciela na całe życie? Jeżeli tak to mamy dla Was idealnych kandydatów, bowiem Bolek i Lolek to rodzeństwo, które bez przerwy uprawia kocie zapasy a przy okazji ogromnie kocha ludzi :) Urwisy jakich mało :) Z nimi już nigdy nie będziesz się nudzić.

Gdy kociaki trafiły do Stowarzyszenia KOTełkowa Drużyna ich stan zdrowia nie był najlepszy. Jeden z nich miał ostrą biegunkę. Oba były bardzo wychudzone, miały mnóstwo pcheł i były zarobaczone. Po prawie dwóch tygodniach intensywnego leczenia, kociaczki opuściły lecznice i są w tej chwili pod opieką w Domu Tymczasowym.

Bolek i Lolek szukają odpowiedzialnych domów stałych. Oba kocurki są odrobaczone, odpchlone i w pełni zdrowe. Osoba, która zdecyduje się na ich adopcję, zobowiązuje się do wykonania zabiegu kastracji po osiągnięciu przez maluchy dojrzałości płciowej.

Aby adoptować kota należy być osobą pełnoletnią. Posiadać przy sobie dowód osobisty oraz transporterek do przewozu kota. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 570181878
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl