koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: ,,,  adopcja zwierząt
Dodano: 08/08/2017, woj. śląskie
NIEZWYKŁY BIAŁACZKOWY FRUGO

Frugo kocha z całego swojego serca. Bardzo kocha. Ma przecudowny charakter i tyle miłości w sobie, że mógłby obdarować nią pół świata. Niezwykły kot z niego, przyjaciel na dobre i złe, przytulak jakich mało. Jest cudownym, mruczącym, podążającym krok w krok za człowiekiem i wpatrzonym w niego jak w obrazek, spragnionym uwagi, ciepła, mizianek kocim misiem. Stworzeniem tak łagodnym, że aż rozczulającym. Uwielbia być głaskany, przytulany, porywany na kolana... mruczy, ugniata, promienieje ze szczęścia gdy tylko ktoś poświeci mu chwilę. Złoty kotek. Koty też kocha, nawet jeśli te za nim nie przepadają to nadal nie przestaje ich kochać i zupełnie niezniechęcony próbuje się zaprzyjaźnić. Tyle ciepła i dobra w tym tygrysku. Co tak kochany kot robi jeszcze w schronisku?
Jest coś. BIAŁACZKA. Niestety Frugo jest nosicielem wirusa kociej białaczki. Obecnie jest w dobrej formie, jednak trzeba się liczyć z tym, że wymaga opieki weterynaryjnej i czujnego oka. I jeszcze coś jest. Alergia pokarmowa. Frugo trafił do nas z ranami, które mają najprawdopodobniej podłoże alergiczne. Ranki się goją, jednak wymaga karmy hypoalergicznej. Czy to wszystko sprawia, że Frugo jest bez szans na adopcję? Taki cudowny, niezwykły, kochany kocurek...
Frugo może zamieszkać tylko z kotem również białaczkowym lub jako jedynak. Przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach od 9 maja 2017, jego numer to K99/17. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
Kontakt w sprawie adopcji: 889 771 107 / niekochane@gmail.com
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
« wróć do listy
© 2008 svarte.pl