koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 24/10/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Jimi to kotek idealny, wyjątkowe połączenie urody, mądrości i słodkiego charakteru. Jest pięknym rocznym kocurkiem o przedłużonej sierści, imponującym ogonie i cudownym charakterze. Ma futerko podobne do włosów, a nie sierści. Weterynarz wpisał w książeczce "norweski leśny", widząc podobieństwo do tej rasy.
Poznałam Jimiego, gdy zaczął odwiedzać miejsce, gdzie karmię koty wolno żyjące. Okazał się przemiłym oswojonym miziakiem, który oprócz pełnej miseczki oczekuje porcji pieszczot.
Aktualnie Jimi jest w domu tymczasowym i szuka domu na stałe. Został wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i dokładnie zbadany, jest zdrowy, ma też ujemne testy FeLV/FIV. Weterynarz ocenił też wiek, kocurek jest młodziutki, ma ok. roku.
Jest absolutnie łagodny. Bez protestów pozwolił zabrać się do domu i do lecznicy. W domu czuje się, jakby zawsze w nim mieszkał. Jest bardzo grzeczny i spokojny. Bardzo lubi szczotkowanie. Uwielbia wszystkie kocie zabawki, bawi się słodko jak mały kociak, potrafi aportować. Jest bardzo mądry, reaguje na swoje imię, przybiega na zawołanie. Nie boi się ludzi, lgnie do każdego. Wzorowo korzysta z kuwety.
Jimi jest bardzo spragniony bliskości opiekuna. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Wita gości, na balkonie wita się z sąsiadką. Jest cudownym przytulaśnym łagodnym kotkiem. Bardzo mądrym i zrównoważonym. Szuka domu, który okazuje kotu dużo uczucia.
W domu najbardziej zaprzyjaźnił się z kociakami, na pewno dogadałby się z kociakiem w nowym domu.
Szukam dla Jimiego najlepszego domu, przede wszystkim bezpiecznego z osiatkowanym balkonem. Zależy mi, by kot miał dostęp do balkonu. Doradzę w kwestii osiatkowania balkonu i zabezpieczenia okien. Jest to warunkiem adopcji. Nie biorę pod uwagę domów z ogrodem.
Oczekuję dobrej opieki, w tym zapewnienia wartościowych karm i podstawowego wyposażenia dla kota.
Jimi jest w małej miejscowości, ale zapewnię transport do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie sms. Tel. 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl