koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 28/10/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Jimi to kot z marzeń, wyjątkowe połączenie urody, mądrości i słodkiego charakteru. Jest pięknym rocznym kocurkiem o przedłużonej sierści podobnej do włosów, imponującym ogonie i cudownym charakterze. Weterynarz wpisał w książeczce "norweski leśny", widząc podobieństwo do tej rasy.
Aktualnie Jimi jest w domu tymczasowym i szuka domu na stałe. Został wykastrowany, dokładnie zbadany, jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, ma też ujemne testy FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Jest absolutnie łagodny i pozbawiony agresji. Jest spokojny, pogodny, pięknie bawi się kocimi zabawkami, potrafi aportować. Jest bardzo mądry i grzeczny, reaguje na swoje imię, przybiega zawołany. Przynosi w ząbkach wędkę, prosząc człowieka o zabawę.
Nie boi się ludzi, lgnie do każdego. Wita gości w drzwiach, wita sąsiadów na balkonie. Jimi jest bardzo spragniony bliskości opiekuna. Chętnie spędza czas na zabawie lub leżąc obok człowieka i mrucząc z wdzięczności za pieszczoty. Jest cudownym przytulaśnym łagodnym kotkiem. W nowym domu Jimi może być rozpieszczanym jedynakiem lub być wydany razem z kociakiem z domu tymczasowego.
Jimi szuka domu, który rozpieszcza kota pod każdym względem.
Zależy mi, żeby kot miał dostęp do osiatkowanego balkonu, bo bardzo to lubi. Doradzę w kwestii osiatkowania balkonu/zabezpieczenia okien. Jest to warunkiem adopcji. Nie biorę pod uwagę domów z ogrodem.
Oczekuję dobrej opieki, w tym zapewnienia wartościowych karm i podstawowego wyposażenia dla kota.
Jimi jest w małej miejscowości, ale zapewnię transport do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie sms. Tel. 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl