koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 02/11/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Rysio to braciszek Bożenki, niebieskiej szylkretki. Rysio jest również oryginalnie umaszczony, jest przepięknym dymnym kocurkiem. Ma 3-4 miesiące. Jest odrobaczony, zaszczepiony, ma zrobione testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Potrafi używać drapaka.
Przebywa w domu tymczasowym w towarzystwie kotów i psów. Bardzo lubi koty i na pewno byłby wspaniałym towarzyszem dla innego kota. Tym bardziej, że ma cudowny charakter. Rysio to bardzo grzeczny i bardzo łagodny kociak. Straaaszny pieszczoch, nakolankowy, przytulaśny, jeden z ulubieńców tymczasowego opiekuna. Rysio sam zaczepia i zachęca, żeby go głaskać, wkłada łebek pod rękę. Nie jest strachliwy, nie boi się obcych osób. Bardzo kochany z niego kotek i szuka domu, który lubi bliski kontakt z kotem i będzie rozpieszczać Rysia.
Rysio nie boi się też łagodnych psów. Nie wykluczamy domów, w których byłby jedynakiem, ale dom z drugim miłym kotem byłby ideałem. Jest też możliwość adopcji dwóch kociaków z domu tymczasowego.
Rysio szuka troskliwego i bezpiecznego domu (w bloku, bez możliwości wypuszczania). Preferujemy domy z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń i żywienia.
Kociak jest w małej miejscowości, ale pomożemy w dowiezieniu do Warszawy lub Krakowa.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696 267 125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl