koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 05/11/2017, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Miziaste Bakalia & Figa, czyli koty w wersji de luxe
Bakalia & Figa to kocie siostry, które miały trudny życiowy start – przyszły na świat się jako dzieci bezdomnej kotki. Jednak życie wiejskich, zaniedbanych kotów, już jako maluchy zamieniły na tymczasowe salony. Obecnie mają około 5 mcy. Stanowią duet wyjątkowo piękny pod względem doznań wizualnych oraz usposobień. Wyglądają niczym para pingwinów - noszą fraczki z żabotem, białe rękawiczki, wąsy i brewki. Rewelacyjnie odnalazły się w warunkach domowych, są niekłopotliwe i grzeczne. To duet wymarzony - świetnie się uzupełniający - wszystko robią razem, bawią się, pielęgnują futerko, jedzą i nos w nos odkrywają świat. Są kotami asystującymi - gdzie człowiek tam i one, bez nich nie może odbyć się poranna toaleta, a jeśli seans filmowy – to wyłącznie z kotami na kolanach. Pięknie przesypiają całe noce - dostosowały się do rytmu dnia opiekuna.
Bakalia jest niepoprawnym pieszczochem – ciężko o większe mruczadło - mruczy niczym diesel przy byle muśnięciu, jest rozgadana – lubi się przekomarzać i wyznawać miłość i uwielbienie człowiekowi. Bezgranicznie ufa człowiekowi, jest gapowata (co widać w tych pięknych, wielkich oczach), a przy tym delikatna i bardzo urocza. Centrum jej wszechświat stanowi człowiek i siostra.
Figa nie ustępuję siostrze pod względem zamiłowania do pieszczot i miziania. Dodatkowo ma bzika na punkcie zabawek. Wciąż nosi w pyszczku pluszowe myszki i wyszukuje coraz to nowe kryjówki dla swojego łupu. To prawdziwa królowa rupieci – wszystko się przyda – ma swoje pudełeczko z którego wyjmuje rupiecie i zabawki a potem tam je odnosi. Jest typową kocią sroką – złodziejką – to co się świeci, wydaje dźwięki, lub jest kawałkiem papierka pada jej łupem – nosi to potem dumnie w pyszczku po mieszkaniu jak najcenniejszy skarb. Figa nawet zasypia z myszką w pyszczku. Pozostaje przy tym w cieniu siostry, jest cichutka (Bakalia gada za dwie) i jest wielkim żarłokiem (choć jest zdecydowanie mniejsza i smuklejsza od Bakalii). Człowieka kocha typowo kocią miłością – kiedy ma ochotę na głaski potrafi być najsłodszym kociakiem świata, ostentacyjnie gramoli się na kolana, głośno mruczy głaskana.
Kotki są zdrowe, mają książeczki zdrowia. Bezbłędnie korzystają z kuwety – nie przydarzają się żadne kuwetowe wpadki. Korzystają z drapaka.

Przebywają w Krakowie. Warunkiem adopcji jest sterylizacja w dorosłym wieku.

Odpchlenie: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: jak dorosną
Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów,
woj. świętokrzyskie
tel. po godz. 16.00
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 661 550 455
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl