koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 06/11/2017, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Aura, spokojna 8-letnia koteczka szuka osoby, która da jej ciepły kącik i dużo miłości.
Starsze koty też zasługują na lepszy los niż tułaczka i bezdomność. Kotka wspaniale odnalazła się w domowych warunkach. W domu tymczasowym na małej powierzchni jest jednak zwykle dużo zwierzaków, sporo gwaru i zamieszania, a łagodna Aurusia preferuje spokój i kontakt z człowiekiem. Dlatego marzę dla niej o bardziej odpowiednim domu niż mój.
Kotka ma ok. 8 lat, jest damą o okrągłych kształtach. Lubi wygrzewać się na poduszce lub ciepłym kocyku, przytulić do opiekuna, czasem pobawić ulubionymi zabawkami jak kociak... Bardzo głośno mruczy i uwielbia głaskanie, gdy przestawać, to zaczepia łapką, że chce jeszcze.
Czy znajdzie się ktoś, kto da jej spokojny i kochający dom? Kotka jest niekłopotliwa, spokojna, cicha, nieagresywna. Szybko przystosowała się do życia w domowych warunkach. Ma poprawne relacje z kotami i psami w obecnym domu, ale potrzebuje tylko człowieka.
Korzysta z kuwety. Jest po pełnej obsłudze weterynaryjnej, w tym stomatologicznej, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy FeLV/FIV, Jest w świetnej formie.
Jeśli możesz dać jej ciepły, spokojny dom, zadzwoń proszę. Bierzemy pod uwagę jedynie bezpieczne domy bez możliwości wypuszczania kota.
Kotka jest w małej miejscowości, ale pomożemy w dowiezieniu do Warszawy lub Krakowa. Proszę o kontakt telefoniczny, nie SMS. Tel. 698 427 893.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 698 427 893
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl