koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 19/11/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Lola to jeszcze mała, drobna półroczna dziewczynka, delikatna i krucha. Jest prześliczna, lśniące czarne futerko ozdobione jest rudymi refleksami i plamkami. Dzięki plamce na bródce ma zabawną zdziwioną minkę.
Lola ma też delikatne usposobienie, jest łagodną panienką, zupełnie pozbawioną agresji. Nigdy nie używa pazurków i ząbków nawet przy zabiegach weterynaryjnych. Jest uległa i łagodna.
Lola mieszka w domu tymczasowym razem ze swoją kocią mamą, młodziutką czarną koteczką, oraz trójką braciszków. Ma też towarzystwo kotów opiekunki, z którymi świetnie się dogaduje.
Lola lubi się przytulić do kociej cioci lub wujka.
Cała rodzinka uwielbia wspólne zabawy, wszystkie kocie zabawki, bo zabawa to ich żywioł. Opiekunka z wędką to zaproszenie do harców i największa radość dla kociej młodzieży.
Lola na pewno nie byłaby szczęśliwa jako kocia jedynaczka, potrzebuje towarzystwa do zabawy i przytulenia się do snu. Szuka domu z drugim przyjaznym kotkiem lub razem z braciszkiem. Tworzyłaby wspaniały duet z czarnym Ludwisiem, który jest milutkim pieszczochem.
Wszystkie kociaki są zadbane, mają piękną lśniącą sierść, są odrobaczone, zaszczepione i niedawno wysterylizowane. Są zdrowe i nie są nosicielami wirusów FeLV/FIV. Korzystają z kuwety. Potrafią używać drapaka.
Szukamy domów (w bloku), które zapewnią kotom bezpieczeństwo przez osiatkowanie balkonu/okien oraz odpowiednie żywienie i troskliwą opiekę. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń.
Nie oddajemy kociaków do domów z ogrodem.
Kociaki są w małym mieście, ale zapewniamy transport do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl