koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 30/11/2017, woj. śląskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Imię: Puszek
Płeć: kocur
Maść: czarno-biały
Data urodzenia: 06,2015
Stosunek do kotów: Bezproblemowy
Stosunek do psów: Bezproblemowy
Sterylizacja: Tak
Szczepienia: Tak
FeLV/FIV - ujemny (-)
Podstawowe warunki adopcji: wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy, przy adopcji do mieszkania - zabezpieczenie okien/ osiatkowanie balkonu, przy adopcji do domu - zabezpieczenie ogrodu przed wydostaniem się kota bez opieki poza ogrodzenie.

Opis: Puszek trafił pod opiekę fundacji po telefonie z jednej ze śląskich przychodni weterynaryjnych, że trafił do nich młody kot po potrąceniu samochodem, wymagający interwencji chirurgicznej, lecz ze względu na brak zgody na poniesienie kosztów i chęci pomocy własnemu zwierzęciu ze strony właścicieli grozi mu eutanazja. Wypuszczany samopas Puszek, skończył tak jak duża część kotów wychodzących na niezabezpieczony teren - pod kołami samochodu. Puszek miał nieco szczęścia w nieszczęściu, bo przeżył. Jednak w wyniku wypadku miał połamaną miednicę, zwichnięte biodra, pogruchotaną prawą kość udową. Został zoperowany, usunięto obie główki kości udowej, założono także stabilizator zewnętrzny kości udowej. Walka o jego życie trwała też kiedy do całości doplątało się zapalenie ostre trzustki, kot wymagał żywienia przez sondę. Dzięki opiece szybko jednak stanął na nogi. Dosłownie! Puszek jest przemiłym, chętnym do zabaw kotem, bardzo czystym i spokojnym. Po wypadku lekko utyka i nie chce wskakiwać na wysokości (masa mięśniowa wciąż się odbudowuje) ale nie przeszkadza mu to w chwilowych sprintach czy zaczepianiu gabinetowego rezydenta Muńka do wspólnych zabaw. Puszek szuka domu, który zapewni mu bezpieczeńswo i miłość do końca życia. Leczenie Puszka było kosztowne, ale widząc efekt nie żałujemy ani złotówki.

Zwierzak jest podopiecznym Fundacji Ratującej Zwierzęta Bezdomne “Szara Przystań”. Aby go zaadoptować zapoznaj się z warunkami adopcji, które są dostępne na stronie internetowej www.szara-przystan.pl
W miarę możliwości dowozimy zwierze do nowego domu
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 502311695
« wróć do listy
© 2008 svarte.pl