koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 02/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Z tygodniowego pobytu nad morzem wróciłam do domu z Muszelką. Muszelka ma kolor nadmorskiego piasku, jest śliczną piaskową panienką. Nie mogłam jej zostawić na zimę w opuszczonym miejscu. Teraz jest już bezpieczna w domu tymczasowym w Warszawie i tęskno wypatruje opiekuna na całe życie.
Muszelka jest dorosłą młodą, 2-3 letnią kotką. Jest oryginalnie umaszczona, ma jasne, piaskowe futerko (na zdjęciu z burą kotką widać różnicę umaszczenia) i śliczną okrągłą główkę z wielkimi oczkami. Lubi się bawić kocimi zabawkami jak kociak. Jest grzeczna, łagodna jak baranek, cudownie mrucząca. Towarzyszy człowiekowi w każdej czynności i zawsze doprasza się o głaski. Lgnie do człowieka, uwielbia pieszczoty. Jest łagodna, kocha inne zwierzęta, koty i psa w domu tymczasowym. Nie jest strachliwa, nie boi się obcych osób. Wita gości, od razu pozwala na pieszczoty. Jest absolutnie ufna i łagodna. Mruczy i tuli się do człowieka nawet podczas zabiegów. Będzie najmilszą przyjaciółką dla nowego opiekuna.
Jest już odrobaczona, wysterylizowana, ma ujemne testy FIV/FELV.
Czeka na kochający dom i ręce do głaskania. Szukamy domu w bloku z osiatkowanym balkonem/ oknem, bez możliwości wypuszczania kota. Doradzimy w sprawie zabezpieczeń.
Zapraszamy do osobistego poznania Muszelki :)
Proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.


kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 600 822 488
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl