koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 07/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Gumi został znaleziony kilka dni temu na Bemowie pod Lidlem. Był mocno zaniedbany, zakleszczony, zapchlony, głodny i wręcz wprosił się na ręce wolontariuszki. Udało się znaleźć mu dom tymczasowy.

Według opiekunki to przede wszystkim niesforny przytulas; mniej więcej roczny, pełen werwy i zadziwiających pomysłów na zabawę, chłopak. Jest przystojnym kocurkiem z misiowatymi łapkami. Gumi ceni sobie kontakt z innymi kotkami, natomiast do piesków odnosi się z dość wyniosłą rezerwą. Jest czujny- jak na kuzyna tygrysa przystało. Apetyt mu wyraźnie dopisuje, ale tak wyjątkowy kotek musi mieć wyjątkowo dużo siły na zabawy i imponowanie człowiekowi. Gumi to wspaniały materiał na przyjaciela.
Gumi jest sporym kotem, ma przepiękną sierść i na żywo wygląda naprawdę imponująco! Gumi jest zdrowy. Miał wykonane testy na fiv/felv. Został odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Przebywa w domu tymczasowym na Bemowie.

Chcemy znaleźć mu dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Adoptując kota, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Kota nigdy nie można porzucić. Żaden wyjazd, kłótnia w rodzinie, narodziny dziecka czy przeprowadzka nie zwalniają nas z człowieczeństwa. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na wizytę przed i po adopcyjną
510712226
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 510 712 226
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl