koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 08/12/2017, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Ludwiś to idealny kumpel dla innego kota, jest łagodny, niedominujący, wesoły, wychowany w kocim towarzystwie. Zachęci do zabawy znudzonego jedynaka i chętnie się przytuli przy odpoczynku.
Ludwiś to śliczny półroczny czarnulek. Jest już wykastrowany, ale nadal pozostaje kocim dzieckiem, które chce się bawić i potrzebuje dużo ciepła i czułości. Nie jest oczywiście spokojnym kotkiem, który całe dnie spędza na posłanku. Kotek zgodnie ze swoim wiekiem kipi energią, wciąż ma ochotę na zabawę. Tak jest zawsze, kiedy kociak jest zdrowy, szczęśliwy, a w dodatku ma kocie towarzystwo. Ludwiś bowiem przebywa w domu tymczasowym ze swoją mamą, siostrą i braćmi, a także starszymi kotami-rezydentami. Ze wszystkimi żyje w idealnej zgodzie. Ludwisia nie da się nie lubić. To słodkie stworzonko, które chętnie poddaje się głaskom, mrucząc przy tym rozkosznie, a bardzo miło jest głaskać jego lśniące, piękne, kruczoczarne futerko. To efekt dobrego karmienia, a także dostępu do świeżego powietrza. Ludwiś uwielbia przebywać na osiatkowanym balkonie, jeśli jest ciepło. Podobnie jak reszta jego rodzeństwa jest kotkiem łagodnym, zupełnie pozbawionym agresji. Pięknie korzysta z kuwetki i drapaka. Na rękach jest spokojny i patrzy na opiekunkę swoimi pięknymi, brązowo-bursztynowymi oczkami. W nocy kładzie się na kołdrze w nogach łóżka i śpi smacznie, mając poczucie bezpieczeństwa. Ludwiś czuje, że niczego mu nie brakuje, ma pełne miseczki dobrego jedzonka, mnóstwo zabawek, wokół siebie miłe koty i miłość swojej tymczasowej opiekunki. Po posiłku może pospać sobie na czystych i miękkich posłankach, czego może więcej pragnąć? Na pewno domu, takiego już na zawsze, bezpiecznego, w którym zamieszka z innym kotem. Ludwiś bowiem nie może być kocim jedynakiem. Chętnie zamieszkałby ze swoją siostrzyczką, cudną szylkretką Lolą, już wysterylizowaną. Kotek został już trzykrotnie odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany, co jest zapisane w jego książeczce zdrowia.
Szuka domu z kocim towarzystwem, domu bezpiecznego w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknami. Kot nie wychodzi na zewnątrz i nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Ludwiś jest w domu tymczasowym w małym mieście, ale zapewniamy transport do Warszawy lub do Łodzi. Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl