koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: ,,,  adopcja zwierząt
Dodano: 24/12/2017, woj. śląskie
Lucky. Szczęściarz? Nie, i to podwójnie. Czy można być szczęściarzem, ladując na ulicy, a potem w schronisku? I drugie nie - uwaga! Lucky jest dziewczyną! Nie szczęściarz, i nie szczęśliwy... Porzucona, smutna tygrysiczka, z której zadrwił los.
Lucky czaruje zielenią oczu, noskiem w kolorze cegły, rysim frędzlem przy uchu. Zagaduje w klatce, zerka w stronę człowieka, próbuje zwrócić na siebie uwagę. Gdy otworzysz klatkę, od razu podchodzi, wita się. Jest kontaktowa, odważna. Ale niech nie zwiedzie Cię jej niewinne spojrzenie, uroda i wygląd aniołka - Lucky, jak na prawdziwą kocicę przystało - ma charakter. Potrafi się zdenerwować, fuknąć, przewołać do porządku kiedy człowiek zanadto się spoufali. To dziewczyna z pazurem. Nie da sobie wejść na głowę. Miziu miziu - jasne, ale na jej zasadach. Jeśli ma dość - to znaczy dość. Wystarczy jednak poznać ją, jej granice, a wtedy przyjaźń zaczyna się układać i jest dobrze. Nie za słodko, nie za gorzko - w sam raz. Po prostu dobrze. Ale do szczęścia potrzeba domu. Miłości, własnej miski i poduszki. Czy odmienisz los tej rezolutnej tygryski?
Lucky ma kilka lat. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zaczipowana. Nie przepada za innymi kotami, to typ jedynaczki. Ze względu na charakter raczej też nie polecamy do domu z małymi dziećmi. Kicia została znaleziona na ulicy, przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach. Jej numer to K382/17.
Kontakt w sprawie adopcji: 889 771 107 / niekochane@gmail.com
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
« wróć do listy
© 2008 svarte.pl