koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: ,,,  adopcja zwierząt
Dodano: 24/12/2017, woj. śląskie
"Jestem Rokosz. I mówię stanowcze NIE dla losu, który mnie spotkał. Tupię nogą jedną i drugą. I nie potrzebują tłumu wokół siebie, mogę się buntować sam. Bo jestem sam. A Ty patrzysz teraz na mnie i... przecież wiesz, że mógłbyś mi pomóc. Moglibyśmy razem pójść przez życie. Nie byłbym już sam. Potrzebuję Cię!."
Rokosz ma 10 lat. Tak, w zasadzie to dużo. Od tak możesz zamknąć stronę, w końcu "te 10 lat". Ale poczekaj. Popatrz tylko na to ucho. I wielkie oczy. Zapomnij o cyferkach - poznaj Rokosza. Rokosz jest kotem, który nie raz pewnie Cię dziabnie, ofuka z góry na dół, upomni niekoniecznie mając rację, pogrozi pazurem. Mówiąc krótko - jest w nim sto procent kota w kocie. Ma swój charakter - jak na porządnego, ceniącego się mruczka przystało. Ale gorszy humor miewa tylko czasem, a na co dzień to puchaty, mięciutki niedźwiadek, którego można porwać na kolana i przytulać, kochać absolutnie. Kochany, towarzyski, pełen rozbrajającego uroku kłapouchy. W jego oczach kryje się wciąż pocieszny, niewinny koci dzieciak... Ma w sobie to coś. Czaruś z niego bez dwóch zdań. I miziak - jak chce to naprawdę potrafi! A jak nie chce - i tak wybaczysz mu wszystko. Nawet czasem pojawiające się małe różki. Wystarczy na niego spojrzeć i uśmiech sam się pojawia.
Tylko ten wiek. Zrezygnujesz z powodu cyferki z przodu? Z tak fajnego, prześlicznego, zabawnego kota? Nie możesz... Nie przegap tej znajomości!
Rokosz jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany. Został znaleziony na ulicy. Przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach, ma numer K299/17. Daj mu szansę!
Kontakt w sprawie adopcji: 889 771 107 / niekochane@gmail.com
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
« wróć do listy
© 2008 svarte.pl