koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,trikolor,  adopcja zwierząt
Dodano: 01/01/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: trikolor
To jedyna kocia dziewczynka z miotu czterech kociąt, które urodziła na wolności młodziutka koteczka. Cała kocia rodzinka zamieszkała w domu tymczasowym, wszystkie kotki zostały dokładnie przebadane w lecznicy, odrobaczone, zaszczepione i w odpowiednim czasie poddane zabiegom sterylizacji/kastracji i jest to zapisane w ich książeczkach zdrowia. Lola ma piękne futerko, ciemne ze złotymi refleksami, mięciutkie w dotyku. Sensem życia Loli jest zabawa, uwielbia wędki, tor z piłeczką i żonglowanie piłeczkami lub kulkami folii. Biega jak szalona za światłem laserka, a zmęczona kładzie się na posłanku i smacznie śpi w objęciach któregoś z kotów. Bardzo potrzebuje kociego towarzystwa, co jest zrozumiałe. Zawsze bowiem miała obok siebie kochającą kocią mamę, trzech braci, a teraz w domu tymczasowym jeszcze kilka przyjaznych kocich wujków i cioć. Nie nadaje się na kocią jedynaczkę. Chętnie zamieszkałaby z którymś ze swoich braci, albo w domku z miłym, młodym kotkiem. Lola jest bardzo łagodna, nigdy nie używa ząbków, ani pazurków w niecnych celach. Wzięta na ręce wtula się w człowieka i poddaje głaskom.
Lola wie do czego służy kuweta i drapak, podobnie jak i pozostałe koty. Jest zdrowiutka, nigdy zresztą nie chorowała, jest wolna od wirusów FeLV/FIV.
Kotka przebywa poza Łodzią i Warszawą, ale zapewniamy dowóz do tych miast. Warunkiem adopcji jest jednak zapewnienie kotce bezpieczeństwa, nie bierzemy pod uwagę domków z możliwością wychodzenia, ewentualnie na osiatkowany balkon .
Kontakt i więcej informacji 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl