koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 04/02/2018, woj. podkarpackie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Maurycy to duży bury i dorodny kocurek. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. I zdrowy (ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), posiada własną książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i jest grzeczny. Ma ok. 2-3 lata, na tyle ocenił go weterynarz, ale bawi się jak młody kociak, więc może jest nawet młodszy.

Kocurek mieszkał na ulicy, nie wiadomo dlaczego tam się znalazł, bo to ewidentnie domowy kot. W momencie zabrania go stamtąd był w złym stanie, zagłodzony, wychudzony, widać że zupełnie nie radził sobie na wolności. Być może jest ofiarą niezabezpieczonego okna czy balkonu, bo ma złamany mostek, a weterynarz twierdzi, że taki uraz powstaje przy upadku kota z dużej wysokości. Uraz jest już stary, kot z tym złamaniem musiał sobie radzić sam, był to wielki ból. Ale w tej chwili już go nic nie boli, Maurycy jest całkowicie sprawny, biega i skacze, jedynie przy braniu go na ręce pod skórą wyczuwalna jest źle zrośnięta kość. Chociaż teraz kiedy nabrał ciałka, ten złamany mostek jest prawie niewyczuwalny.

Kiedy w domu tymczasowym doszedł do siebie i z zabiedzenia nie zostało ani śladu, okazało się, że Maurycy jest dużym kotem. Teraz waży ponad 6 kg i jest pięknym, dorodnym kocurkiem. I uwielbia jeść. Być może został mu jeszcze syndrom głodu charakterystyczny dla kotów po przejściach, takich które długo głodowały. Powoli to się jednak unormuje, kiedy kotek zrozumie, że teraz już nie będzie nigdy głodny.
Maurycy lubi się bawić, biegać za wędką, za piłeczkami, myszkami, dlatego wydaje się, że jest młodszy niż określił go weterynarz. Ale lubi też sobie pospać, jego ulubiona pozycja relaksacyjna to wylegiwanie się na plecach brzuchem do góry. Bardzo lubi też spać z człowiekiem w łóżku.

Maurycy aktualnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym, gdzie nie może zostać i bardzo potrzebuje swojego własnego domu. Może zamieszkać z drugim młodym energicznym, skłonnym do zabaw kocurkiem albo sam ze swoim człowiekiem.
Szuka domu takiego który zapewni mu opiekę i bezpieczeństwo, który będzie o niego dbał i w którym nigdy nie będzie już głodny. Bo Maurycy zbyt dobrze wie co to głód i bezdomność.

Kotek przebywa w Rzeszowie, przed adopcją wymagana jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 608348950
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl