koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 14/02/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Koteczka ma sześć miesięcy i wygląda jak mała, zwinna, kosmata puma ze śliczną okrągłą główką. Ma bardzo miłe w dotyku, błyszczące futerko. Jest wesoła, uwielbia biegać, wspinać się na drapak, aktywna i energiczna jak jej bracia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, właściwie chyba uważa opiekuna za trochę większego kota, bardzo lubi spać na szyi, jak malutkie kociątko na swej mamie, ale nogi opiekuna to też dobra lokalizacja do snu.
Przygląda się, słucha, jest inteligentna jak piesek, czeka tylko na propozycje zabaw, …ale swoje zdanie już ma, jak to kot.
Jest bardzo sprawna - jej sprawności nie osłabił brak widzenia w jednym oku po przebytej chorobie. Jest bardzo łagodna, nie drapie, nie gryzie. Dotknięta, nawet przez obcą osobę, natychmiast zaczyna mruczeć. Lubi sobie dobrze zjeść i rośnie jak na drożdżach. Potrzebuje domu z osobą dorosłą, która da jej trochę czułości i uwagi i udostępni swoje kolana, najlepiej bez żadnych ograniczeń. Jest bardzo zżyta z siostrą, są prawie nierozłączne, bawi się też świetnie z braćmi, patrzenie na ich zabawy to fajna rozrywka. Polecam adopcję dwóch kotków jako najlepszą opcję dla kogoś, kto nie zawsze ma czas na kocie zabawy, a kto kocha zwierzęta i chciałby dbać o ich komfort.
Kociaki są odrobaczone, zaszczepione i wysterylizowane.
Zapraszamy do ich osobistego poznania w domu tymczasowym. Domy z możliwością wypuszczania kota są wykluczone.
Proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 600 822 488
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl