koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: rasowy krótkowłosy,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 21/02/2018, woj. małopolskie
Rasa: rasowy krótkowłosy
Umaszczenie: jednobarwne
Przedstawiamy Pedro - pięknego, dużego (4,5 kg), dorodnego młodego kotka (2-3 lata), który niedawno trafił pod naszą opiekę. Pedro to kotek BARDZO miły, kochany. Sam pcha się do człowieka, przytula, jest bardzo miły i kontaktowy.
Nie dokucza innym kotkom, jest przyjazny, wspaniały. Pedro ma wielką, okrągłą, piękną kocią głowę, długie wąsy, mięciutką okrywę włosową. Nie jest czarny; jego umaszczenie ma kolor stalowy.
Pedro to kociak czysty; chętnie korzysta z kuwety, jest zadbany, w dobrej kondycji. Prosimy o dobry i kochający dom dla tego puchatego pięknisia.
Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl