koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 04/03/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Dorotka wygląda nawet na młodszą niż 8 miesięcy, bo jest drobną, szczupłą koteczką. Jest już po pełnej obsłudze, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana. Ma ujemne testy FeLV/FIV.
Zgarnięta do sterylizacji pozostała w domu tymczasowym, bo jest miłą, łagodną koteczkę i powinna mieć własny dom. Jest siostrzyczką niebieskiego Antosia, który też szuka domu.
Dorotka jest pięknie i oryginalnie ubarwiona. Dymne futerko kontrastujące z bielą czyni z niej prawdziwą elegantkę. Dorotka zachowuje się jak dama, je niedużo i bywa wybredna. Jest miła, delikatna, grzeczna. Łatwa w obsłudze, nie protestuje przy zabiegach typu podanie tabletki lub obcięcie pazurków.
Dorotka byłaby świetną towarzyszką dla innego kota, bo bardzo lubi koty, jest przy tym delikatna i niemęcząca. Ma też dobre relacje z psami. Koteczka lubi wszystkie kocie zabawki, chętnie się bawi wędką, piłeczką czy myszką.
Dom z innym zwierzakiem jest mile widziany, ale nie jest to warunkiem adopcji.
Nie polecamy Dorotki do domu z małymi dziećmi, bo energia dzieci raczej by ją peszyła. Jest delikatną, trochę płochliwą panienką. Lubi pieszczoty, sama zaczepia opiekuna, prosząc o głaskanie, ale nie jest typem przebojowego, śmiałego kota.
Dorotka szuka domu w Warszawie lub Krakowie, pomożemy w dowiezieniu koteczki do tych miast.
Szukamy domu w bloku, wskazane zabezpieczenie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Domy z ogródkiem bez zabezpieczeń nie są brane pod uwagę.
Proszę o kontakt telefoniczny, tel. 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696267125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl