koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 06/03/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Basia to malutka koteczka o okrągłych kształtach, słodka kuleczka z wielkimi bursztynowymi oczkami. Ma ok. 2 lat. Tułała się po wsi, ale zgarnięta do sterylizacji okazała się łagodną istotą, która powinna mieć własny kochający dom.
Przebywa w domu tymczasowym, w którym nie może się czuć komfortowo otoczona gromadką żywiołowych młodych kociaków i psów. Lubi inne koty, często śpi przytulona do któregoś kotka, myje go, matkuje, ale ceni też spokój, a dom tymczasowy to kocie przedszkole.
Basia to bardzo wrażliwa koteczka, wyjątkowo spokojna, powolna i bardzo łagodna. Taka kocia ciapa, ostatnia w grupie. Basia wszystkim ustępuje, schodzi z drogi, do miski z jedzeniem podchodzi ostatnia. Toleruje psy, ale raczej je omija. Jest grzeczna, spokojna, niczego nie niszczy.
Lubi pieszczoty, ale się nie narzuca, stara się jakby nie przeszkadzać opiekunom. Jest bardzo delikatna i wrażliwa. Zupełnie pozbawiona agresji, nie potrafi się bronić. Wystraszona chowa główkę jak struś. Potrzebuje dorosłych opiekunów i spokojnego domu bez dzieci. Może mieć towarzystwo łagodnego kota.
Kotka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma testy FeLV/FIV.
Basia przebywa w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do Krakowa lub Warszawy. Nie bierzemy pod uwagę domów dla kotów wychodzących.
Proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696267125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl