koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 20/03/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Przedstawiamy młodziutką koteczkę - Mantę. Kicia trafiła do nas kilka dni temu wraz ze swoim rodzeństwem, wszystkie kotki są piękne, wyjątkowe, a także nieśmiałe. Manta prawdopodobnie nie miała dotychczas zbyt częstego kontaktu z człowiekiem, ale nie jest agresywna. Manta to kicia, która potrzebuje kilku tygodni na adaptację w nowych warunkach, ale z całą pewnością szybko pozwoli brać się na ręce i sama wkrótce będzie wskakiwać na kolana opiekuna. Mantę można wziąć na ręce. Na początku może być ciut nieśmiała, ale później uspakaja się i zaczyna czerpać przyjemność z głaskania. Spokojny opiekun, dobry dom i czas pozwolą koteczce szybko zaadoptować się do nowych warunków. Manta bez problemu dogada się z innym kotkiem, mile widziany dom w którym jest już jeden mruczek.
Manta ma srebrzysty odcień sierści i piękne, intensywne czarne pręgi. Jest śliczna.
Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji, szukamy domu niewychodzącego.
Kotka ma komplet szczepień, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl