koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 20/03/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Przedstawiamy młodziutką koteczkę - Raję - burą, pręgowaną koteczkę z pięknym rudym nalotem - trzecią z siostrzyczek, które niedawno trafiły pod naszą opiekę. Raja to kotka niewielka; obecnie waży około 1,5 kg, nie będzie wielkim kotem. Raja w obecnej chwili ma około 4 miesiące. Na razie jest dość nieśmiała i troszkę boi się brania na ręce, ale przy spokojnym, delikatnym postępowaniu na pewno szybko przekona się do swojej rodziny i będzie wyjątkową, wspaniałą kotką. Raja bez problemu dogaduje się z innymi kotkami, mile widziany dom w którym jest już kotek. Raja będzie cudowną kotką, potrzebuje tylko odrobiny cierpliwości.
Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji i sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.
Kotka ma komplet szczepień, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. schroniskopsiepole.pl
www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl