koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,trikolor,  adopcja zwierząt
Dodano: 27/03/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: trikolor
Kaję można wyłącznie chwalić, po prostu nie ma słabych stron. Jest piękną 1,5-roczną kolorową koteczką o równie pięknym charakterze. Nowy opiekun zyska wielkiego pieszczocha, a jego kot - najmilszą przyjaciółkę.
Kaja jest niesamowitą pieszczoszką, sama doprasza się o głaskanie. Przy tym jest łagodna, spokojna, sympatyczna i grzeczna. Nie robi spustoszenia w domu. Do tego jest koteczką odważną i kontaktową, która wita gości w progu. Nie boi się obcych osób i nowych sytuacji, powinna łatwo zaaklimatyzować się w nowym domu.
Polecamy Kaję do domu, w którym jest już miły kot potrzebujący towarzystwa. Kaja kocha inne koty i ma z nimi wspaniałe relacje. Marzymy o domu, w którym będzie miała kociego przyjaciela.
Kaja ma też towarzystwo psów w domu tymczasowym, lubi psy i nie boi się ich.
Koteczka jest jeszcze młoda i chętna do zabawy, lubi wszystkie kocie zabawki, a szczególnie bieganie za wędką.
Jest po pełnej obsłudze weterynaryjnej, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma testy FeLV/FIV. Oczywiście korzysta z kuwety. Używa drapaka.
Szukamy dla Kai wspaniałego bezpiecznego domu bez możliwości wypuszczania (w bloku). Doradzimy, jak zabezpieczyć balkon/okna.
Kotka jest w domu tymczasowym w małej miejscowości, ale pomożemy w transporcie do Warszawy lub Krakowa. Proszę o kontakt telefoniczny, 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696 267 125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl