koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierz±t
Dodano: 04/04/2018, woj. łódzkie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Ludwi¶ to przesłodki, spokojny i łagodny mi¶. Równie kochany i przyjazny dla opiekunów, jak dla innych kotów. Mimo młodego wieku ma naturę misia leniuszka, ceni spokój i bliski kontakt z opiekunem. Lubi pieszczoty, czesanie futerka, spanie w łóżku z człowiekiem. Idealny do domu, który marzy o spokojnym przytulaczku.
Kocurek urodził się w maju 2017 r. na wolno¶ci, ale szybko zamieszkał w domu tymczasowym razem ze swoj± mam± i trójk± rodzeństwa. Jest pięknym, dorodnym, zdrowym kocurkiem, o jedwabnej l¶ni±cej sier¶ci. Futerko Ludwisia jest kruczoczarne, oczka jasnobr±zowe.
Został już wykastrowany, ale to wci±ż urocze kocie dziecko, które potrzebuje ciepła i miło¶ci. Domaga się mizianek od opiekunki, lubi być czesany, lubi nawet obcinanie pazurków. Często też przytula się do innych kotów. Kocia mama wychowała swoje dzieci na łagodne, zupełnie pozbawione agresji kociaki. S± uległe, łatwe w obsłudze, i tak samo łagodne w stosunku do innych kotów. Ludwi¶ może mieć towarzystwo innego spokojnego kota lub być rozpieszczanym jedynakiem u nowych opiekunów. Może też znaleĽć wspólny dom razem z którym¶ z braci pingwinków lub swoj± mam±, młodziutk± czarn± koteczk±.
Kocurek nigdy na nic nie chorował, został trzykrotnie odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, jest wolny od wirusów FeLV/FIV. Ma ksi±żeczkę zdrowia.
Ludwi¶ wzorowo korzysta z kuwetki, używa drapaka.
Kotek przebywa poza Łodzi± i Warszaw±, ale zapewniamy dowóz do tych miast. Warunkiem adopcji jest zapewnienie kotu bezpieczeństwa przez osiatkowanie balkonu/okna. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawc± »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Tre¶ć odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl