koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 10/04/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Daszeńka to młodziutka 1,5-roczna koteczka o czarnym futerku z białym żabocikiem. Jest drobna, ale okrąglutka. Słodka czarna kuleczka z okrągłą główką.
Urodziła swoje dzieci pod stertą drewna, gdy miała niewiele ponad pół roku. Cała rodzinka znalazła troskliwy dom tymczasowy, gdzie kociaki wyrosły na piękne i zdrowe kotki. Mają już 10 miesięcy i są większe od mamy.
Daszeńka to wspaniała kocia mama, dbała o swoje dzieci zarówno na wolności, jak potem w domu. Nauczyła je miłości i łagodności. Cała rodzinka ma wspaniałe relacje ze sobą i kotami opiekunki. Nawet nowego kota w domu przyjmują przyjaźnie, ośmielają i zachęcają do zabawy.
Daszeńka na wolności, zanim urodziła kocięta, łasiła się do ludzi, lubiła być brana na ręce, przybiegała na wołanie. Potem została mądrą, troskliwą mamą, ostrożniejszą w stosunku do ludzi. Jest jednak bardzo łagodna, uległa, bezproblemowa w obsłudze. W nowym domu, gdy zapomni o obowiązkach mamusi, na pewno otworzy się też w stosunku do opiekunów. Potrzebuje jednak kociego towarzystwa, bo kocha inne koty. Jest jeszcze młodą, radosną kotką, która uwielbia się bawić. Potrafi nawet sama przez godzinę bawić się kocim torem, a dla wędki od razu porzuci sen i inne zajęcia. Kocha inne koty, myje je, przytula, nie tylko swoje duże już dzieci. Będzie wspaniałą przyjaciółką dla innego kota. Jest delikatna, nienatarczywa, niedominująca.
Daszka szuka domu z przyjaznym kotem, może też być oddana z jednym z jej synków. To trzech chłopaków: czarny spokojny Ludwiś i dwa pingwinki, bardziej żywiołowe, ale wszystkie niezwykle łagodne i kochające koty.
Daszka jest po pełnej obsłudze weterynaryjnej, odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy FeLV/FIV. Korzysta z kuwety. Umie używać drapaczka.
Daszeńka szuka domu bez możliwości wychodzenia, w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Nie oddaję kotów do domów w ogrodem bez specjalnych zabezpieczeń typu woliera.
Koty przebywają w małym mieście, ale zapewniam transport do Warszawy i Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609 559 862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl