koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 26/04/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Jagódka ma dopiero 2 lata i miała pozostać bezdomna i bezimienna. Złapana jesienią do sterylizacji trafiła do domu tymczasowego. Początkowo była bardzo wystraszona, jednak żal było wypuszczać koteczkę po operacji na poniewierkę w zimie. Jagódka stopniowo przywykła do życia w mieszkaniu i zaprzyjaźniła się z kotami opiekunki. Stopniowo też zaufała człowiekowi. Naśladując inne koty, zaczęła spać w łóżku z opiekunką, obecnie można ją brać na ręce, przytulać, głaskać, całować. Polubiła pieszczoty i mruczy z zadowoleniem. Jest kontaktowa, potrafi poprosić o smakołyki. Na pewno w nowym domu będzie potrzebowała troszkę czasu na aklimatyzację i zaufanie nowym opiekunom, ale nie jest dzikuskiem i na pewno się przystosuje. Bardzo jej w tym pomaga towarzystwo innych kotów. Jagódka jest młodą, żywiołową koteczką i potrzebuje kociego przyjaciela do wspólnych zabaw i przytulania. Jagódka zachęci do zabawy znudzonego jedynaka. Jest energiczna, ciekawa wszystkiego. Uwielbia polować, przynosząc opiekunce na przykład skarpetki znalezione na kaloryferze. W stosunku do kotów jest łagodna i przyjazna. W stosunku do ludzi jest również delikatna i łagodna. Jest niekłopotliwą koteczką, choć jeszcze trochę płochliwą.
Jagódka szuka domu z drugim przyjaznym kotem. Z dorosłymi opiekunami bez małych dzieci.
Koteczka jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma testy FeLV/FIV. Nie chorowała, nie wymagała leczenia. Korzysta z kuwety.
Poszukuje bezpiecznego domu w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń.
Jagódka jest w domu tymczasowym w Warszawie, gdzie można ją poznać osobiście. Proszę o kontakt telefoniczny, 600 822 488.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 600 822 488
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl