koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 14/05/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Chmurek to pieszczoch i wesoła iskierka, która ożywia dom i wywołuje uśmiech na twarzach opiekunów. Jest młodziutki, ma ok. 10 miesięcy. Ma przepiękne oczy barwy groszku.
Nie wiadomo, jak stracił dom i trafił do piwnicy. Zabrany do domu tymczasowego zamieszkał jak u siebie. Początkowo, jakby nie wierząc własnemu szczęściu, nie odstępował opiekunki, domagając się ciągłych pieszczot. Teraz wie, że nikt go nie wyrzuci, i zachowuje się naturalnie. Jest niesamowitym pieszczochem lgnącym do ludzi. Za pieszczoty odda wszystko, uwielbia szczotkowanie futerka. Wystarczy pogłaskać innego kota, a Chmurek już jest i prosi o pieszczoty.
Jest radosny, spontaniczny, uwielbia zabawę i wszystkie kocie zabawki. Może trafić do domu, w którym są starsze dzieci chętne do zabaw z kociakiem.
Jest odważny, nie boi się obcych osób. Na pewno łatwo odnajdzie się w nowym domu.
Kocurek boi się psów. Szuka domu dla rozpieszczanego jedynaka lub razem z pingwinkiem Pikselem - na zdjęciach na drapaku. Chłopaki w tym samym wieku są świetnymi kumplami. Piksel to mistrz kociej przyjaźni i mimo początkowej obojętności Chmurka, który wolał kontakt z człowiekiem niż kotami, zachęcał Chmurka do zabawy, aż osiągnął cel. Dziś chłopaki się przyjaźnią, pięknie razem bawią i odpoczywają. Piksel to bardzo łagodny, przyjazny kotek.
Nie polecamy kociąt dla osób w podeszłym wieku.
Kociaki są odrobaczone, zaszczepione i wykastrowane, mają testy FeLV/FIV,
Szukają bezpiecznego domu w bloku, z zabezpieczonym balkonem/oknem. Doradzę w kwestii zabezpieczeń. Nie oddaję kotów do domów z ogrodem.
Mieszkam w małym mieście, ale zapewniam dowiezienie kotów do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, 609 559 862.


kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 609559862
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl