koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 06/09/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Kotka o hipnotyzującym spojrzeniu

Syrencia to młoda, niespełna 1-roczna, bardzo miła, grzeczna i kochana kotka o niesamowitym, hipnotyzującym spojrzeniu..

Kicia ma oczka, które wyglądają jakby były wymalowane. Kicia jest piękna, czyściutka, zadbana. Ma mięciutką, lśniącą okrywę włosową, jest w dobrej kondycji.

Syrencia trafiła do nas z dwójką kociąt - Sopelką i Ogienkiem. Kotki mają około 10 tygodni.

Kotka jest czysta, korzysta z kuwety, nie sprawia kłopotów. Syrencia lubi kontakt z człowiekiem, można ją brać na ręce, przytulać, głaskać, Na pewno będzie lubiła przebywać na kolanach opiekuna.

Kotka jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana i zaszczepiona. Po ukończeniu kwarantanny zostanie wysterylizowana.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej prześlicznej kociej dziewczynki.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl