koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 19/09/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Piękna czyściutka grzeczna kotka do adopcji
Przedstawiamy Kopiejkę, prześliczną, buro-białą, pręgowaną, młodą koteczkę, która niedawno, wraz ze swoim dzieckiem, 2-miesięcznym kociątkiem, trafiła pod naszą opiekę. Jest już gotowa do adopcji.

Kopiejka to kotka grzeczna, miła, przyjazna. Lubi kontakt z ludźmi, pozwala się głaskać, bez problemu można wykonywać u niej zabiegi weterynaryjne i pielęgnacyjne.

To fajna, przepiękna kotka o króciutkiej sierści i niesamowitych oczkach. Kotka nie jest nerwowa i nie jest złośnicą. Może zamieszkać w domu, a także w nawet niewielkim mieszkaniu, nie będzie sprawiać kłopotów. Kopiejka dogaduje się z innymi kotkami, nie jest terytorialna. Kicia jest wspaniała, załatwia swoje potrzeby do kuwety. To piękna czyściutka grzeczna kotka do adopcji.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla tej przepięknej kotki. Kicia nie ma jeszcze 1 roku.

Kotka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl