koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 20/09/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Zamienię pecha na szczęście do ludzi.
Maczuś to piękny tygrysek o wielkim serduszku. I choć w życiu ma ciągle pod górkę, to kocha ludzi i ufa im ciągle od nowa. Maczuś niedawno stracił dom z powodu nieodpowiedzialności opiekunki, która planując wyjazd, nie przewidziała w nim kota. Znalazł kolejny dom, który wydawał się idealny. Niestety okazało się, że opiekunka nie uzgodniła wzięcia kota z rodziną, do której należało mieszkanie.
Maczuś jest aktualnie w domu tymczasowym w Warszawie. Nową opiekunkę obdarzył znów miłością i zaufaniem. To kotek, który nie pamięta złych doświadczeń, kocha ludzi, choć ciągle nie spotkał tych, którzy jego pokochają na całe życie.
Maczuś to młody 2-3 letni kocurek, uroczy tygrysek z eleganckimi białymi skarpetkami.
Maczuś to ideał kota, którego możemy polecić także rodzinie z dziećmi. Kocurek świetnie się odnajduje w towarzystwie dzieci, jest bardzo łagodny, zupełnie pozbawiony agresji. Jest wielkim miziakiem, lgnie do ludzi, przychodzi na kolanka, wystawia brzusio do głaskania, lubi spać w łóżku. Jest skory do zabawy, ale bez szaleństw i roznoszenia domu z nadmiaru energii. Przebywa w towarzystwie innych kotów, z którymi idealnie się dogaduje. Jest łagodny i przyjazny w stosunku do kotów. Byłby doskonałym towarzyszem dla drugiego kota. Nie jest to warunkiem adopcji, bo jednak człowiek i jego bliskość jest na pierwszym miejscu. Maczuś szuka opiekuna, który już nie zawiedzie jego zaufania.
Kocurek jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, ma zrobione testy Felv/FiV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Szuka dobrego, bezpiecznego domu. Jest kotem niewychodzącym, nie bierzemy pod uwagę domów z możliwością wypuszczania kota.
Maczusia można poznać osobiście w domu tymczasowym w Warszawie.
Proszę o kontakt telefoniczny, 665 168 122.


kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 665168122
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl