koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 27/09/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Teoś to bursztynowy chłopaczek o złotym charakterze. Futerko ma jednokolorowe bez białych dodatków, co jest rzadkie u rudych kotów. Futerko jest mięciutkie jak plusz, kocurek bardzo lubi szczotkowanie. Ma 9-10 miesięcy, jest jeszcze dużym kocim dzieckiem.
Charakter Teoś ma ze złota, łagodny, radosny i przyjazny. Jest pieszczochem lgnącym do człowieka, mruczy słodko wdzięczny za mizianki. Ma świetny kontakt z opiekunką, ale nie boi się też dzieci i obcych osób. Na pewno bez problemu odnajdzie się w nowym domu.
Jest młodym, wesołym kotkiem, lubi wszystkie kocie zabawki. Jest szczęśliwy, gdy może poskakać za wędką, bawi się torem z piłeczką. Lubi kartony, zarówno do spania, jak i pogryzienia na kawałki. Równocześnie Teoś jest spokojny i grzeczny, nie rozrabia z nadmiaru energii. Jest absolutnie łagodny, bez cienia agresji. Bardzo lubi inne koty, zachęca do zabawy kota opiekunki, ale to starszy leniwy kot, który ma swoje zwyczaje. Teoś marzy o kocim kumplu, przyjaznym i chętnym do wspólnej zabawy.
Teoś nie grymasi przy jedzeniu, lubi mięso oraz suchą i mokrą karmę. Wzorowo korzysta z kuwety.
Jest odrobaczony i wykastrowany, przed nim szczepienie i testy.
Kocurek szuka domu, w którym jest już miły młody kot potrzebujący towarzystwa lub może być wydany z długowłosym czarnym kociakiem. Nie bierzemy pod uwagę domów, w których byłby jedynym kotem.
Szuka domu w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Zabezpieczenie balkonu/okien jest warunkiem adopcji Teosia.
Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Zapewniamy dowiezienie kocurka z domu tymczasowego do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na SMS-y. Tel. 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696 267 125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl