koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 29/09/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Malutka czarna kotka Kuna do adopcji

Kuna to malutka, czarna, spokojna kotka w wieku około 7-8 tygodni.

Kicia trafiła do nas z braciszkiem - burym Lipkiem. Jest miła, kochana, towarzyska. Przytula się do ludzi, jest bardzo spragniona bliskości.

Kicia jest przyjazna, będzie na pewno wspaniałą towarzyszką rodziny. Kotka dogaduje się z innymi kotkami, może zamieszkać w domu z drugim kociakiem. Na pewno szybko się z nim zaprzyjaźni.

Bardzo prosimy o dobry dom dla tej ślicznej i uroczej koteczki.

Dla malutkiej, do czasu pełnej socjalizacji oraz sterylizacji, szukamy domu niewychodzącego.

Kotka ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana.

Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl