koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 08/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Kochany bury pręgowany kotek do adopcji
Luzik to kochany, miły, kontaktowy kociak w wieku około 3-4 miesięcy.

Kociak dołączył do swojej siostrzyczki - Sympatii i Fantazji, wszystkie są super fajne.

Luzik, to piękny bury pręgowany kociak. Uwielbia się bawić, jest uroczy, Luzik potrafi ładnie chodzić na szelkach i smyczy, jest niezwykle towarzyski.

Luzik lubi zabawę, przytulanie i głaskanie. Trzymany na rękach mruczy jak mały traktorek. To niesamowity kochany bury pręgowany kotek do adopcji.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Luzika i jego siostrzyczek.

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego lub z kontrolowanym wyjściem na szelkach.

Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kot ma ujemny test FIV/FeLV

Po osiągnięciu dojrzałości Luzik zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl