koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 10/10/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Madzia to młoda, 2-letnia tygrysiczka szukająca domu, w którym będzie kochaną jedynaczką. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie toleruje obecność innych kotów i psów, ale nie przepada za ich towarzystwem. Jest raczej indywidualistką. Będzie szczęśliwsza, mając dom i opiekunów tylko dla siebie.
Madzia jest miłą, oswojoną koteczką. Jest spokojna, grzeczna, choć jak każdy młody kot lubi się też pobawić. Lubi głaskanie, ale nie przepada za noszeniem na rękach i trzymaniem na kolanach. Gdy ma dość pieszczot, po prostu odchodzi, nie przejawia agresji, jest łagodna.
Jest śmiała, raczej nie boi się obcych osób. Jest łatwa w obsłudze, ale nie jest typem kota do zabawy z małymi dziećmi. Szuka domu z dorosłymi opiekunami.

Madzia przeszła pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy, nie jest nosicielką wirusów FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.

Kotka szuka domu w bloku bez możliwości wypuszczania. Doradzimy, jak zadbać o zabezpieczenie balkonu/okien. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Madzia jest w małej miejscowości, ale zapewnimy dowóz do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 698 427 893
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl