koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 11/10/2018, woj. łódzkie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Przemiły, grzeczny rudy kocurek szuka domu koniecznie z innym kotem. Jeśli opiekun nie ma kota, możemy zaoferować dwupaczek. Wymagane też osiatkowanie balkonu/okna. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Kociak ma ok. 9 miesięcy, jest wykastrowany i odrobaczony. Przed adopcją będzie zaszczepiony i testowany na wirusy FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Kociak jest całkowicie rudy bez białych wstawek, co jest rzadkością wśród rudzielców. Oprócz urody jeszcze większym atutem jest jego charakter. Kotek jest przekochany, łagodny, pogodny, chętny do zabawy, ale bez szaleństw i demolowania domu. Absolutnie pozbawiony agresji, przymilny, lgnący do ludzi. Do tego niestrachliwy, ufny nawet w stosunku do obcych osób, chętnie bawi się z dzieckiem. Byłby szczęśliwy w domu ze starszymi dziećmi, które poświęcą czas na zabawę z kotem.
Rudasek lubi inne koty, zachęca do zabawy starszego kota opiekunki. Dlatego szukamy domu, w którym będzie miał kocie towarzystwo. Jeśli nie masz kota i możesz przygarnąć dwa, to oferujemy duet rudaska z rocznym pingwinkiem lub 5-mies. długowłosym czarnym kociakiem.
Dwa koty lepiej się chowają, mają szczęśliwsze życie, mogą dłużej być same w domu. Nie nudzą się tak jak jedynaki, są mniej zajmujące dla opiekunów.
Szukamy domów w bloku, doradzimy, jak zabezpieczyć balkon/okna, jest to warunkiem adopcji.
Dowieziemy koty z domu tymczasowego do Łodzi lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na SMSy - 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696 267 125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl