koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,,  adopcja zwierząt
Dodano: 15/10/2018, woj. dolnośląskie
Rasa: dachowiec
Kropek to 7 letni kocurek z trudną przeszłością. Już raz został uratowany jako maleńki kotek, wyleczony i znalazł nowy dom, wydawało się że taki na całe życie.
Po kilku latach jego Pan wyjechał za granicę a kotek trafił pod opiekę 80-letnich staruszków. Do póki był zdrowy było wszystko dobrze, niestety teraz jest chory i potrzebuje pomocy.
Jego obecni opiekunowie nie mają siły, pieniędzy ani niestety świadomości i chęci by kotu pomóc. U Kropka zdiagnozowano mocznicę. Jego stan jest na tyle dobry, że kotek dobrze rokuje ale bez właściwej opieki czeka go tylko śmierć i cierpienie.
Kropek obecnie wymaga opieki weterynaryjnej, specjalistycznej karmy, kroplówek co 2-3 dni , badań kontrolnych co 2-3 tygodnie. Jego stan może się ustabilizować jeśli będzie właściwie leczony.

Wolontariuszka która obecnie podjęła się pomocy, nie jest w stanie logistycznie ani finansowo dłużej wspomagać jego opiekunów.
Opiekunowie niestety bagatelizują sytuację i nie chcą współpracować ( odmawiają wejścia do domu studentce która oferowała pomoc w kroplówkach, czy stosowania specjalistycznej karmy).KROPEK nie ma szans na ŻYCIE jeśli nie będzie pod właściwą opieką. Nie chcemy skazywać go na śmierć w męczarniach. PROSIMY O POMOC!!!
>> Szukamy domy tymczasowego dla kotka który mógłby zająć się kotkiem na czas leczenia i szukania domu stałego.
>> Szukamy domu stałego dla Kropka, w którym mógłby spędzić ostatnie lata swojego życia i mieć właściwą opiekę weterynaryjną.
>> Szukamy wsparcia finansowego, ludzi którzy pomogą finansować jego leczenie i karmę specjalistyczną w obecnym domu, tzw. „opiekuna wirtualnego” lub chociaż jednorazową pomoc.

Kropek jest bardzo miłym kotkiem, może żyć jeszcze kilka lat przy właściwej opiece. Bez takiej szansy, zostało mu niewiele życia…. Pomóż zmienić jego los, uratujmy go po raz drugi!

Kontakt w sprawie pomocy dla KROPKA:
Małgosia, tel: 503 047 091
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 503 047 091
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl