koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 19/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Milutki biały kotek z pięknymi pręgami
Mrozitek to malutki spokojny kociak w wieku około 4 miesięcy. Trafił do nas z siostrzyczką, śliczną kotką Kropelką . Mrozitek ma boskie, intensywnie miodowe oczka, jest wyjątkowo piękny..

Kotek ma także przepiękne, biało-bure, pręgowane umaszczenie, jest śliczny. Jego pręgi przechodzą w pasy. Kotek jest bardzo oryginalnie umaszczony.

Mrozitek to kotek towarzyski, odnajdzie się w domu z drugim kotkiem, na pewno będzie przyjacielem całej rodziny.

Na początku może być odrobinkę nieśmiały, ale brany na ręce mruczy jak traktorek. To przemiły, kochany, super fajny kotek.

Prosimy o szansę i dobry, kochający dom dla Mrozitka. To wyjątkowy kotek. Rośnie jak na drożdżach, jest śliczny. To milutki biały kotek z pięknymi pręgami.

Dla maluszka, do czasu kastracji i pełnej adaptacji. szukamy domu niewychodzącego.

Kotek nie ma już czeronego noska widocznego na zdjęciach.

Profilaktyka:
Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV.
Lada dzień zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. 
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl