koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,pręgowane,  adopcja zwierząt
Dodano: 20/10/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: pręgowane
Malutki prawie cały biały kotek do adopcji

Ogienek to malutki, spokojny, grzeczny kotek, który kilka dni temu trafił do nas wraz z siostrzyczką i mamą.

Na razie Ogienek jest trochę nieśmiały i woli się schować, ale na rękach uspakaja się, rozluźnia i dobrze reaguje na głaskanie.

Ogienek to kociątko w wieku około 14 tygodni. Potrzebuje kilku dni na adaptację, ale w nowym domu nas pewno doskonale zaadoptuje się i będzie wspaniałym kotkiem.

Ogienek jest prawie całkowicie biały, ma tylko ciemny ogon i kilka maleńkich burych plamek. Kotek jest prześliczny.

Bardzo prosimy o dobry i kochający dom dla Ogienka. To cudowny mały kociak, który przy odrobinie uwagi i miłości będzie wspaniałym towarzyszem rodziny.

Ogienek bez problemu może zamieszkać w domu z drugim kotkiem, lubi inne mruczki.

Dla maluszka, do czasu pełnej socjalizacji i kastracji, szukamy domu niewychodzącego.

Profilaktyka:

Kociak ma komplet szczepień stosownych do wieku, jest odrobaczony, odpchlony, zaczipowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV.
Po osiągnięciu dojrzałości zostanie wykastrowany i jest to bezwzględny warunek adopcji. W naszym schronisku przeprowadzamy ten zabieg nieodpłatnie.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl