koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,jednobarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 31/10/2018, woj. mazowieckie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: jednobarwne
Teoś to bursztynowy koci chłopaczek. Futerko ma jednokolorowe bez białych dodatków, co jest rzadkie u rudych kotów. Jest mięciutkie jak plusz, kocurek bardzo lubi szczotkowanie. Teoś ma 9-10 miesięcy, jest jeszcze dużym kocim dzieckiem.
Kocurek jest łagodny, radosny i przyjazny. Jest pieszczochem lgnącym do człowieka, mruczy słodko wdzięczny za mizianki. Ma świetny kontakt z opiekunką, ale nie boi się też dzieci i obcych osób. Na pewno bez problemu odnajdzie się w nowym domu, chętnie bawiłby się z dziećmi.
Jest młodym, wesołym, żywym kotkiem, lubi wszystkie kocie zabawki. Jest szczęśliwy, gdy może poskakać za wędką, bawi się torem z piłeczką. Lubi kartony, zarówno do spania, jak i podgryzania. Jest towarzyski, otwarty i łagodny. Bardzo lubi inne koty, zachęca do zabawy kota opiekunki, ale to starszy leniwy kot, który ma swoje zwyczaje. Teoś marzy o kocim kumplu, przyjaznym i chętnym do wspólnej zabawy.
Teoś nie grymasi przy jedzeniu, lubi mięso oraz suchą i mokrą karmę. Wzorowo korzysta z kuwety.
Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany, przed nim testy, które wykonamy przed adopcją.
Kocurek szuka domu, w którym jest już miły młody kot potrzebujący towarzystwa, lub może być wydany w dwupaku z długowłosym czarnym kociakiem lub rocznym pingwinkiem. Nie bierzemy pod uwagę domów, w których byłby jedynym kotem.
Szuka domu w bloku z zabezpieczonym siatką balkonem/oknem. Doradzimy w kwestii zabezpieczeń. Zabezpieczenie balkonu/okien jest warunkiem adopcji Teosia.
Nie bierzemy pod uwagę domów z ogrodem.
Zapewniamy dowiezienie kocurka z domu tymczasowego do Warszawy lub Łodzi.
Proszę o kontakt telefoniczny, nie odpisuję na SMS-y. Tel. 696 267 125.
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 696 267 125
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl