koty do adopcji,adopcja kota, kot szuka domu, oddam kota
Region: Rasa:
DODAJ OGŁOSZENIE »
Adopcja kota: dodaj ogłoszenie oddam kota - koty do adopcji!
kot (lub koty) do adopcji. Oddam kota: dachowiec,,dwubarwne,  adopcja zwierząt
Dodano: 02/11/2018, woj. małopolskie
Rasa: dachowiec
Umaszczenie: dwubarwne
Piękny pręgowany kotek
Fazi to przepiękny, miły, łagodny kotek o przyjaznym usposobieniu. Kotek uwielbia się przytulać, ale nie jest nachalny w kontakcie z człowiekiem.

Kotek ma wspaniałe, rzadkie, duże pręgi, jest dorodny, puchaty, bardzo oryginalnie umaszczony. Jego oczka są wielkie, w kolorze miodowym.

Kotek jest młody, ma około 1-2 lat, na pewno nie więcej. Jest dość spory, dorodny. Waży około 5 kg, to jego właściwa masa ciała.

Kotek ma nieco dłuższą i bardziej puchatą niż koty europejskie okrywę włosową.

Fazi jest bardzo przyjazny w kontakcie z innymi kotkami. To łagodny mruczek.

Bardzo prosimy o dobry dom dla Faziego. To PIĘKNY pręgowany kotek, który jest już prawie gotowy do adopcji i czeka na dobry dom.

Kotek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i za kilka dni zostanie wykastrowany. Kotek ma ujemny test FIV/FeLV. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779. Smsów nie otrzymujemy. www.schroniskopsiepole.pl
kontakt z ogłoszeniodawcą »
spc.gif, 0 kB
tel. 793993779
« wróć do listy
Treść odpowiedzi na ogłoszenie:


Twój e-mail:

© 2008 svarte.pl